Zákaznícka pomoc

info@zlavynasluzby.sk
0944 941 514

Ak potrebujete poradiť alebo pomôcť, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a vašu spokojnosť.

Pracovná doba

pondelok až piatok od 8.30 do 16.30

Časté otázky


Kedy a ako dostanem svoj kupón na zľavu?

Vyber si, klikni na „získaj zľavu“ a odošli nám svoj e-mail. Obratom ti do tvojej e-mailovej schránky pošleme informácie o tvojej zľave spolu so zľavovým kupónom.

 

Kedy zaplatím za svoj kupón na zľavu?

Za kupón zaplatíš priamo na mieste využitia zľavy, teda v zariadení, kde využiješ zľavnené služby.

 

Musím si svoj kupón na zľavu vytlačiť?

Svoj kupón si môžeš vytlačiť, no nie je to podmienkou. Stačí ho ukázať ako e-mail pomocou mobilu či tabletu. Ďalšou možnosťou je, že si svoj kupón odfotíš a preukážeš sa jeho fotografiou v mobile.

 

Nedostal som od zlavynasluzby.sk žiaden e-mail, čo teraz?

Občas sa objaví problém s nedoručením e-mailov na niektoré e-mailové adresy. Najčastejšie tento problém vzniká pri podnikových adresách respektíve na strane poskytovateľov týchto firemných e-mailových schránok. Naše e-maily sú často automaticky zaradené do spamu, nevyžiadanej pošty alebo nie sú doručené vôbec. Odporúčame skontrolovať si spam aj nevyžiadanú poštu alebo uviesť svoju súkromnú e-mailovú adresu. Ak od nás napriek tomu nedostaneš žiaden e-mail so zľavovým kupónom, napíš nám prostredníctvom kontaktného formulára.

 

Nestihol som využiť svoj kupón na zľavu. Dostanem svoje peniaze späť?

S nami platíš za kupón na zľavu priamo na mieste využitia služby, nikdy nie vopred. O svoje peniaze neprídeš a nemusíš si robiť starosti s míňaním predplatených kreditov za služby, ktoré si pôvodne nechcel.

 

Môžem darovať svoj zľavový kupón?

Samozrejme, svoj kupón na zľavu môžeš darovať. Nezabudni však, že za kupón respektíve zľavnenú službu sa platí až na mieste jej využitia. Tak aby sa ti nestalo, že za svoj darček si zaplatí obdarovaný sám.

 

Ako si vytvorím môj zákaznícky účet?

Ak si zákazník, ktorý nakupuje a využíva kupóny na zľavu, vlastný zákaznícky účet nepotrebuješ a nemusíš si pamätať ďalšie meno a heslo.    

 

Zákaznícke účty sú určené pre našich obchodných partnerov, ktorí ti vlastne poskytujú zľavy.

TOP